Şanlıurfa Başkent Temizlik Firması olarak sitelerde site yönetim hizmeti veriyoruz.

SİTE YÖNETİM HİZMETİ

Binalarda, apartmanlarda, sitelerde ve ortak yaşam alanlarında ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunuyoruz.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bina içleri ve bahçe temizliği ile daha hijyen ve daha ferah ve sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.

ÇÖP ALMA HİZMETLERİ

Günlük ve talebinize göre belirli saatlerde ve günlerde çöplerinizi ve atıklarınızı kapınızın önünden alıyoruz.

MOBİL KAPICILIK

Bina apartman ya da sitelerin ortak alanlarının temizliği, çöp ve atıkların alınması, bahçe ve ortak alanlarır bakımı gibi ihtiyaçların daha uygun fiyata ve alanında tecrübeli güvenilir olan kapıcılarımız tarafından yapılır.
Siz bina sakinlerine en iyi hizmeti sunarız.

PROFESYONEL SİTE YÖNETİM HİZMETİ

Aidatların tahsilatı, defter ve hesapların tutulması, personel hizmet kaletisinin ve apartman, bina ya da site sakinlerinin memnuniyetinin yükseltilmesi, SSK, maaş ve benzeri ödemelerin yapılması ve tarafımızca takibinin yapılmasını sağlıyoruz.

TADİLAT BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

Apartman, bina site yönetimi gibi yerlerin ortak yaşam alanlarında bulunan asansör, ısınma sistemleri, alt yapı tesisatı, ortak aydınlatma ve benzeri sistemlerin bakım ve onarımlarının takibi.

BAHÇE VE PEYZAJ HİZMETLERİ

Özellikle apartman, bina ve sitelerde bulunan bahçeler ve açık alanlar gözümüze ilk çarpan alanlar olduğu için güzel görünmesi ve bakımı önemlidir. Bu alanların bakımlı olması yaşam kalitesini arttırmaktadır. Günümüz şartlarında yeşile ve doğaya duyulan özlem ve ihtiyaç göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Bu nedenle güzelleştirebildiğimiz kadar bahçe ve açık alanlarımızı güzelleştirmeliyiz. Bu bakımlar sayesinde kısmende olsa sizlere hizmet verilmesini sağlamak birinci amacımızdır.

MUHASEBE HİZMETLERİ

Heray gelir gider kaydının tutulması, aidatların aksamadan düzenli olarak her ay belirli bir rutinde tahsili, bina ve sitelerle ilgili ödemelerin yapılması, apartman ve sitenizle ilgili belirli dönemlerde bilgilendirme amaçlı raporlama yapılması ve aidatları düzenli şekilde ödemeyen kat maliklerinin uyarılması ve icra takibi başlatılması gibi hizmetleri kapsamaktadır.

HUKUKİ HİZMETLER

Ortak alanlarda yaşanan sorunların çözülmesine yönelik hukuki hizmetler, aidat gider hakkaniyeti paylaşımı, ortak alanların işgali ve benzer sorunların çözümünün uzman kişiler tarafından sağlanması.

GÜVENLİK HİZMETİ

Canımızın ve malimizin güvenini sağlamak adına apartman ve site gibi yaşam alanlarında prof2esyonel güvenlik önlemlerini alarak Toprak yönetim olarak sizleri hizmet sunmaktır.