Temizlik Hizmetlerimiz,

Şanlıurfa Başkent Temizlik Olarak Bizler,

💦 Profesyonel ev temizliği      💦 Ofis temizliği 💦 Merdiven arası temizliği

💦 Okul – Hastane temizliği  💦 Dış cephe cam temizliği  💦 İnşaat sonrası temizliği

💦 Genel temizlik hizmetleri  💦 Depo temizliği  💦 Site temizliği

💦 Gündelikçi temizlikçi temini    💦 Kurumsal temizlik hizmetleri

konularında hizmet veriyoruz.

Profesyonel Ev Temizliği

Profesyonel ev temizliğinde tüm temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi çok titiz davranıyoruz. Özellikle ev temizliği hijyen konusunda çok hassas olduğumuz bir çalışma. Evde çocuklarımız, ailemiz bütün gün vakit geçiriyor. Temizlik ve hijyen çok önemli. Özellikle evcil hayvanların bulunduğu evlerde hayvanların tüyleri ve benzeri döküntüler evin hijyenin yok ediyor. Tozlar, bakteriler, tüyler, kirler evimizi hastalık yuvasına çevirebiliyor. Biz sadece temizliği değil sizin sağlığınızı da düşünüyoruz.

Şanlıurfa Ofis Temizliği

Başkent Temizlik olarak bizler ofis temizliğinde uzman bir firmayız. Yıllardır resmi kurumlara, özel şirketlere, banka ve okullara temizlik hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizi yerine getirirken ortak kullanılan tuvalet, mutfak, ortak kullanım alanı olan ve özel bir hijyen gerektiren yerleri çok detaylı temizliyoruz. Ofis içi, ofis dışı, ofisteki eşyaları detaylı olarak temizliyoruz. Şanlıurfa’da ofis temizliğinde en iyi firmayız.

Şanlıurfa İnşaat Sonrası Temizlik

Başkent Temizlik olarak bizler Şanlıurfa ilimizde inşaat sonrası temizlik hizmeti veriyoruz. Lavabolara düşen sıva parçaları, beton parçaları, çimento ve boya kalıntılarını en güzel şekilde temizliyoruz. Yerlere dökülen beton kırıntıları, tozlardan eser kalmıyor. Pırıl pırıl yeni sahiplerini bekleyen hijyenik dairelere dönüştürüyoruz. İnşaat sonrası temizlikte uzman bir firma olarak siz değerli ziyaretçilerimizin yeni yapılarını temizlemek için sizleri bekliyoruz. Başkent Temizlik İnşaat Sonrası Temizlikte Uzman…

Gündelikçi Temizlikçi Temini

Şanlıurfa Başkent Temizlik Firması olarak bizler gündelikçi temizlikçi temini yapıyoruz. Temizliği sadece iş olarak değil bir motivasyon olarak hisseden, temizliği çok seven ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Gündelikçi temizlikçi temini konusunda çok hassas davranıyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızı sizlere tavsiye ederek en güzel en hijyenik temizliği yapmalarını sağlıyoruz. Şanlıurfa’da gündelikçi temizlikçi temininde en iyisi biziz.

Şanlıurfa Dış Cephe Cam Temizliği

Başkent Temizlik olarak bizler Şanlıurfa dış cephe cam temizliği konusunda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. AVM, Showroom, mobilya mağazaları, devlet daireleri, bankalar, oteller, okullar, belediye binalarının dış cephe camlarını temizliyoruz. Yüksekte çalışmaya alışmış, temizliği seven güçlü bir ekiple çalışıyoruz. Dış cephe camlarınızı uygun ekipman ve hassas temizlik malzemeleriyle temizliyoruz. Deneyimli kadromuzla dış cephe temizliği konusunda hizmetinizdeyiz. Şanlıurfa’da dış cephe cam temizliği bizim işimiz…